Magdalena
Pełen profesjonalizm, sprawna organizacja, a do tego empatia to coś czego inne firmy powinny uczyć się od zakładu pogrzebowego Państwa Paczyńskich. Najwyższy poziom świadczonych usług.
Aneta

Słowa uznania dla firmy PACZYŃSKI za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty. Wszystko odbyło się z wielkim taktem i szacunkiem dla Osoby Zmarłej oraz Rodziny. Dziękuję za pomoc, uprzejmość i empatię.

Adrian

Bardzo polecam. Przewozili moją śp. mamę ze Szczecina do Strzelec Wielkich. Wszystko było na najwyższym poziomie. Polecam Zakład Pogrzebowy w tak trudnych dla mnie chwilach nie martwiłem się o nic, zajęli się wszystkim na najwyższym poziomie.

Agata

Bardzo dziękuje Panom za profesjonalną obsługę i pomoc w tych trudnych dniach. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie, porady trafne a realizacja perfekcyjna. Zakład godny polecenia – wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalna obsługa, zrozumienie, sprawna organizacja. Polecam w 100%

Aneta
Z calego serca dziękuję za profesjonalną pomoc, organizację i oprawę pogrzebu mojego Taty. Był to pierwszy w moim życiu pogrzeb najbliższej dla mnie osoby i bez Waszej profesjonalnej pomocy trudno byłoby sobie poradzić. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się skomplikowanymi kwestiami formalnymi podczas tych trudnych chwil. Jestem wdzięczna i dziękuję za wyczucie, kulturę i zrozumienie. Odejście Taty było niespodziewane i bardzo bolesne a Wasza pomoc nieoceniona.
Ola
Ogromne podziękowania dla firmy Państwa Paczyńskich. Zarówno oni, jak i pracownicy bardzo nam pomogli. Wyrozumiali i pomocni w tak trudnych chwilach. Serdecznie polecam.
Jowita
To był pierwszy pogrzeb w Naszym życiu. Myślę, że bez profesjonalnej pomocy nie poradzilibyśmy sobie. Bardzo Państwu dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tego trudnego dla Nas czasu. Osobne podziękowania kieruję do Michała Szmajdzińskiego – który swoją postawą udowodnił, że w firmie pogrzebowej nie chodzi tylko o pieniądze,ale przede wszystkim o wsparcie w tym trudnym czasie.
Joanna
Profesjonalna obsługa i zadbanie o każdy szczegół w tych trudnych dla każdej rodziny chwilach. Polecam.
Krzysztof
W tak przykrej chwili jaką jest śmierć osoby bliskiej oczekuje się wsparcia i profesjonalizmu. Firma Paczyński spełniła te wymagania w 100%. Polecam.
Dominik
Wszystkie sprawy związane z pochówkiem zostały załatwione sprawnie i z odpowiednim szacunkiem dla osoby zmarłej, jak i całej rodziny. Dziękujemy.
Martin
Firma godna polecenia! Profesjonalnie, rzetelnie,a przede wszystkim tanio.
Ines
Solidna i uczciwa firma, usługi na najwyższym poziomie. Dziękujemy
Zbigniew
Bardzo solidna i uczciwa firma. Polecam w 100 %.
Maria
Byliśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy.
Kamil
Pracujący tam ludzie wiedzą co robią. Polecam.
M. Szewski
Zgodnie z oczekiwaniami. Z czystym sumieniem polecam.
Karolina
Bardzo rzetelna firma.
Daria
Polecam, sprawnie i tanio.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Firma Pogrzebowa Paczyński